Slither.io Mod oyunu

  reklam
  Slither.io Mod


  Oyunu OYNA
  Slither.io Mod,Slither.io Mods bu bölümde dünyada oynanama rekorları kıran Slither.io Mod ile ilgili bazı bilgiler vereceğiz.Umarız bu kısa bilgiler işinize yayar.Haksız avantaj sahibi olmadan güzel pratik değişiklikler ile rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz.
  Slither.io Mod Chrome Uzantısı Slither.io Background Changer:Slither.io Mods uzantı ve komut devre dişı olduğundan emin olun.Slither.io Mod uzantısı arkadaşlarınızla oynamak için izin verir.Yakınlaştırmak,o anki konumunuzu bilmek,uzaklaştırmak için mouseyi kullanın.FPS sayacı ile FPS mevcut sunucunun IP adresi ile arkadaşınızın IP sini takip edin.
  Slither.io Mod V2 Slither.io Mod:Slither.io arka plan değiştirici ile istediğin arka plan ve renk seçip özelleştirin,oyunun tadını çıkarın.Goole chrome uzantısı olannTampermonkey kurun sonra da Slither.io Mod uzantısını yükleyin.Sonra rahatlıkla yakınlaştırıp uzaklaştırın.
  Slither.io Oto Yılan Changer:Yakınlaştırıp uzaklaştırmak içim farenizi kullanın.Konumuz belli olduğundan sunucunun Ip ile arkadaşınızın Ip sine bağlanın.Sisteminile uyumlu kendi modunuzu seçin.
  Arkadaşlar Mod Play Wıth Slither.io:Slitherio mod V2.o size güncellenmiş slither.io sunuyor.Bu yeni bot bayağı ilginç özelliklere sahip mutlaka inceleyin
  Slither.io Bot Finehacks V3.1 Slither.io Mod Yakınlaştırma hack:Slither.io sizler için erişim kolaylığı hazırladı.Artık hızlı gitmek,aniden yol kesmek çok daha kolay

  Slither.io mod değiştirme

  1.Dosyaları rar dan çıkarın.
  2.Slider.io Mod Hack 2016.exe.exe Kurulumunu Başlatın.
  3.Slither.io Mod Hilesi - By Sertcocuk87.exe yi Başlatın.
  4.Tampermonkey eklentisini kurun ve yeni bir script oluşturun.5.Hileden Starta basın script kodunu otomatik olarak kopyalayacaktır bu kodu Tampermonkey e yapıştırın ve kaydedin.
  6.Slither.io ya giriş yapın ve mod hilesinin tadını çıkartın
  Hile Özellikleri
  İp Seçme Arkadaşlarınızla aynı sunucuya bağlanma
  Zoom hilesi Yakınlaştırma Uzaklaştırma
  ESC ile tüm ayarlarınızı kaydedebilir ve oyuna hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz.


  Reklam
  REKLAM
  ilgili Oyunlar